28.05. Onneksi olkoon: Alma | Palaute | På svenska | In English

Vuosaaren seurakunta

Nuoret

Naytä kaikki sisältö tästä aiheesta

Yhteystiedot

Vuosaaren seurakunnan kirkkoherranvirasto

p. 09 2340 6500

Satamasaarentie 7, 00980 Helsinki

vuosaari.srk@evl.fi

ma, ti, to, pe 9-13, ke 14-17, ennen arkipyhää 9–13

Työntekijät
Facebook Lähetä palautetta

Palveleva puhelin

p. 0400 22 11 80

Palvelevan puhelimen päivystysajat ovat koko Suomessa su–to klo 18–01, pe ja la 18–03
kirkonkeskusteluapua.fi

Virkatodistustilaukset

Keskusrekisterin virkatodistuspalvelut
Kolmas linja 22 ma-to 9-15
p. 09 2340 5000 arkisin 9-15
Virkatodistustilauslomake Liity kirkkoon

L‍isätietoa nuorten toiminnasta

Ilkka Kanerva (johtava nuorisotyönohjaaja), p. 050 532 7829, ilkka.kanerva@evl.fi

Taija Elste-Ranta (kahvila ja erityisnuorisotyö), p. 050 362 4375, taija.elste@evl.fi

Heidi Hakulinen (isoset ja nuorisotyö), p. 040 540 5246, heidi.hakulinen@evl.fi

Heidi Ruuska (kouluikäiset, 1-6 lk.), p. 040 537 6924, heidi.ruuska@evl.fi

Lauri Holma (nuoret aikuiset), p. 050 414 5361, lauri.holma@evl.fi

Olga Mäkinen (musiikkitoiminta), p. 050 532 6841, olga.makinen@evl.fi

Samuel Paananen (rippikoulusta vastaava pappi), p. 050 309 3783, samuel.paananen@evl.fi

Jukka Drugg (musiikki- ja nuorisotyö), virkavapaalla