17.07. Onneksi olkoon: Ossi, Ossian | Palaute | På svenska | In English

Töölön seurakunta

Lapset ja perheet

Tapahtumat

24.07.2019 klo 08:00 - 29.07.2019 klo 18:00 Vaatii ilmoittautumisen
24.07.2019 klo 09:00 - 29.07.2019 klo 17:00 Vaatii ilmoittautumisen

Uutiset

Satu Antila, lastenohjaaja
p. 09 2340 6381
satu.antila@evl.fi

Sirpa Huhtamäki, lastenohjaaja
p. 09 2340 6382
sirpa.huhtamaki@evl.fi

Mia Malm, lastenohjaaja
p. 09 2340 4760
mia.malm@evl.fi

Hanna Ristola, Töölön kirkon iltapäiväkerhon ohjaaja
p. 09 2340 6387
hanna.ristola@evl.fi

Pirjo Salmela, Töölön kirkon iltapäiväkerhon ohjaaja
p. 09 2340 6386
pirjo.s.salmela@evl.fi

Reija Lind, Meilahden kirkon iltapäiväkerhon ohjaaja
‍p. 09 2340 4753
reija.lind@evl.fi

Nadia Lindfors, Meilahden kirkon iltapäiväkerhon ohjaaja
p. 09 2340 4761
nadia.lindfors@evl.fi

V‍irva Krans
pappi, lapsi ja perhetyö
p. 09 2340 4725
virva.krans@evl.fi

Markus Lehtimäki
pappi, lapsi- ja perhetyön esimies
p. 09 2340 6355 / 050 359 3559
markus.lehtimaki@evl.fi