papit

Töölön seurakunta Papisto

  • Otto Alanen

    Pappi, kasvatuksen esimies, rippikoulutyö, Töölön seurakunta

    09 2340 6351
    Faksi 09 2340 5901
    otto.alanen@evl.fi
    Runeberginkatu 39 A 7, 00100 Helsinki

  • Eero Eskola

    Pappi, diakoniatyö, Töölön seurakunta

    09 2340 6352
    Faksi 09 2340 5901
    eero.eskola@evl.fi
    Runeberginkatu 39 A 7, 00100 HELSINKI

  • Matilda Hakkarainen

    Pappi, nuorisotyö, Töölön seurakunta

    09 2340 6353

  • Arja Launis

    Kappalainen, projektipäällikkö, Töölön seurakunta

    09 2340 6354
    Faksi 09 2340 6301
    arja.launis@evl.fi
    Runeberginkatu 58 B 14, 00260 Helsinki

  • Markus Lehtimäki

    Pappi, lapsi- ja perhetyö, Töölön seurakunta

    050 359 3559
    Faksi 09 2340 5901
    markus.lehtimaki@evl.fi
    Runeberginkatu 39 A 7, 00100 HELSINKI

  • Jari Leinonen

    Kappalainen, julistuksen esimies, Töölön seurakunta

    09 2340 6350, 050 538 2251
    Faksi 09 2340 5901
    jari.leinonen@evl.fi
    Runeberginkatu 39 A 7, 00100 Helsinki

  • Soili Maisila

    Pappi, konserttivaraukset, Töölön seurakunta

    09 2340 6356, 050 380 1660
    soili.maisila@evl.fi
    Runeberginkatu 39 A 7, 00100 Helsinki

  • Eeva Tikka

    Pappi, jäsenyyden vahvistaminen, Töölön seurakunta

    09 2340 6357, 050 534 8724
    Faksi 09 2340 5901
    eeva.tikka@evl.fi
    Runeberginkatu 39 A 7 , 00100 Helsinki